Listy do córek. Między terrorem a nadzieją

Listy do córek. Między terrorem a nadzieją - Fawzia Koofi | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Fawzia Koofi
WYMIAR
11,93 MB
NAZWA PLIKU
Listy do córek. Między terrorem a nadzieją.pdf
ISBN
4913798506711

OPIS

Listy do moich córek to książka, w której znana polityk opisuje często śmiertelnie niebezpieczną drogę, którą musiała przejść, by spełnić swoje marzenia. To także poruszające świadectwo tego, co znaczy być kobietą w Afganistanie, i relacja ze zmagań jej rodziny podczas walk między mudżachedinami a Sowietami, z wojny domowej, z okresu rządów prezydenta Rabbaniego i Ahmada Szaha Masuda, a również opis krwawych rządów Talibów.To w końcu ważny dokument, który pokazuje Afgańczyków nie przez pryzmat islamskiego fundamentalizmu czy terroryzmu, lecz z perspektywy ich starożytnej kultury i lokalnych, często niezrozumiałych dla Europejczyków tradycji.

Niezależna, postępowa, wykształcona - p, Listy do moich córek Między terrorem a nadzieją, Księgarnia PWN Łódź zaprasza Lista życzeń . Sprzedaż.

Między terrorem a nadzieją . Koofi Fawzia.

POWIĄZANE KSIĄŻKI