Zbuduj własny bolid formuły 1

Zbuduj własny bolid formuły 1 - praca zbiorowa | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
3,8 MB
NAZWA PLIKU
Zbuduj własny bolid formuły 1.pdf
ISBN
6629387661256

OPIS

Emocjonujący świat samochodów wyścigowych w książce pełnej ciekawychinformacji. Zawiera ona również zestaw do samodzielnego zbudowania modelu tego pojazdu. Poszczególne części wyścigowej maszyny łatwo połączyć dzięki przejrzystymrysunkom i opisomkrok po kroku.

Account & Lists Account Returns ... Zmienił się też sam bolid! Pierwsze samochody Formuły 1 miały 1,5-litrowe doładowane lub 4,5-litrowe normalne silniki umieszczone z przodu auta. W 1968 roku wprowadzono do konstrukcji bolidu skrzydło - poprawiło ono aerodynamikę auta i pozwoliło wchodzić w zakręty z większą prędkością. KUP «Bolid formuły 1.

Zobacz najnowszy bolid Red Bull Racing na sezon 2021 Formuły 1! Oto, jak prezentuje się najnowszy ... KsiążkaBolid formuły 1 Zbuduj własny ️ Zamów online w Księgarni Internetowej PWN . Informacja o cookies.

POWIĄZANE KSIĄŻKI