Wojny, bitwy i potyczki w kulturze staropolskiej

Wojny, bitwy i potyczki w kulturze staropolskiej - praca zbiorowa | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
7,42 MB
NAZWA PLIKU
Wojny, bitwy i potyczki w kulturze staropolskiej.pdf
ISBN
6857517090342

OPIS

Tom „Wojny, bitwy i potyczki w kulturze staropolskiej” jest zbiorem artykułów poświęconych problematyce bardzo szeroko pojętego konfliktu zbrojnego. Jak każde wydawnictwo zbiorowe, zawiera materiał dość zróżnicowany.Zamieszczono w nim zarówno analizy poświęcone tekstom bezpośrednio odnoszącymsię do heroicznych dziejów Rzeczypospolitej, jak i takie, które omawiają utwory traktującetytułowe wojny i potyczki w sposób alegoryczny, by nie rzec, z przymrużeniem oka.

Jak każde wydawnictwo zbiorowe, zawiera materiał dość zróżnicowany. Zamieszczono w nim zarówno analizy po Wojny, bitwy i potyczki w kulturze staropolskiej już od 38,50 zł - od 38,50 zł, porównanie cen w 1 sklepach.

Produkt aktualnie niedostępny. Szczegóły książki: ...

POWIĄZANE KSIĄŻKI