Tylko dla dziewcząt (książka audio)

Tylko dla dziewcząt (książka audio) - Magdalena Samozwaniec | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Magdalena Samozwaniec
WYMIAR
6,59 MB
NAZWA PLIKU
Tylko dla dziewcząt (książka audio).pdf
ISBN
2399355280884

OPIS

O striptizie, małżeństwie, diablicach i mężu elektronowym. O tym, że nie każdy przybysz z Zachodu jest fajniejszy od polskich chłopców, oraz o tym, jak być piękną w swojej skórze. Niemało tu również trafnych obserwacji na temat konfliktów międzypokoleniowych czy damsko-damskich.Zabawne i lekkie historie mówią jednak przede wszystkim o cichej wojnie, jaka od wieków toczy się między płciami, wojnie, z której kobieta świadoma swojej wartości wychodzi obronną ręką.Na każdą młodą dziewczynę czyhają pułapki, dlatego Magdalena Samozwaniec podpowiada, jak się przed nimi ustrzec. Przekonuje, że być kobietą brzmi dumnie, choć nie zawsze jest to prosta sprawa.Czas nagrania: 5 godz. 30 min.Czyta: Anna Szawiel

Nasze książki są dokładnie sprawdzone i jasno określamy stan każdej z nich. Nowa.

Więcej informacji Książka Tylko dla dziewczyn. Sekrety dojrzewania autorstwa Opracowanie zbiorowe , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie .

POWIĄZANE KSIĄŻKI