Szelmostwa Lisa Witalisa oraz Pan Drops i jego trupa (książka audio)

Szelmostwa Lisa Witalisa oraz Pan Drops i jego trupa (książka audio) - Jan Brzechwa | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jan Brzechwa
WYMIAR
11,21 MB
NAZWA PLIKU
Szelmostwa Lisa Witalisa oraz Pan Drops i jego trupa (książka audio).pdf
ISBN
6513099267395

OPIS

Lecz nie było w świecie lisa ponadlisa Witalisa…„Szelmostwa Lisa Witalisa” oraz „Pan Drops i jego trupa” to jedne z bardziej znanych wierszy Jana Brzechwy.Jak wygląda lis Witalis? Gdzie mieszka?Co spotyka synów szewca Dropsa?Na te pytania z pewnością znajdziecie odpowiedź w wierszach w autorskiej interpretacji Piotra Fronczewskiego.Czas trwania: 53 godz. 57 min.

Sposoby i terminy dostawy: Paczka w RUCHu - dostawa 2 dni robocze. Odbiór paczki w urzędzie Poczty Polskiej - dostawa 2 dni robocze. - Szelmostwa Lisa Witalisa oraz Pan Drops i jego trupa (książka audio) Szelmostwa Lisa Witalisa oraz Pan Drops i jego trupa (książka audio) nr kat.: 9259789 JAN BRZECHWA Szelmostwa Lisa Witalisa oraz Pan Drops i jego trupa czyta Piotr Fronczewski Lecz nie było w świecie lisa ponad lisa Witalisa… „Szelmostwa Lisa Witalisa" oraz „Pan Drops i jego trupa" to jedne z bardziej znanych wierszy Jana Brzechwy.

Gdy pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię mailowo. Możesz przejrzeć swoje obserwowane wyszukiwania. Książka AUDIOBOOK Szelmostwa Lisa Witalisa oraz Pan Drops i jego trupa - Brzechwa Jan Kup Najtaniej w Księgarni Internetowej Selkar.pl Błyskawiczna Wysyłka w 24h Szelmostwa Lisa Witalisa oraz Pan Drops i jego trupa audiobook CD - opis produktu: Magiczny Świat Wierszy Jana Brzechwy recytuje Piotr Fronczewski.

POWIĄZANE KSIĄŻKI