Prezent

Prezent - Louise Jensen | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Louise Jensen
WYMIAR
4,53 MB
NAZWA PLIKU
Prezent.pdf
ISBN
6759091583090

OPIS

Uważaj, o co prosisz, bo możesz to otrzymać…Nigdy nie pozwolę ci odejść…Callie ginie w wypadku samochodowym, a niewyjaśnione okoliczności jej śmierci dodatkowo pogłębiają rozpacz zdruzgotanych rodziców… Tymczasem jej serce zostaje przeszczepione Jennie, która dostaje od życia drugą szansę. Wdzięczna za ten nieoceniony podarunek, Jenna nawiązuje kontakt z rodzicami dawczyni, jednak wkrótce odkrywa, że idealna rodzina Callie skrywa wiele mrocznych sekretów.Co tak naprawdę stało się z jej młodszą siostrą, Sophie, która podobno przebywa za granicą? Co ukrywa Nathan, były narzeczony Callie? Jak naprawdę zginęła kobieta, dzięki której Jenna nadal oddycha? Bohaterka postanawia odkryć prawdę za wszelką cenę, stawiając na szali relacje z bliskimi, zdrowe zmysły, a nawet własne życie.

39,00 zł. Harry Potter - kubek Albus Dumbledore (Chibi) Nowość ... Prezenty na Chrzciny znajdź prezent Darmowa dostawa od 150,00 zł Sprawdź czasy i koszty wysyłki Średnia ocena sklepu 4,9/5 z 3423 opinii Przeczytaj na Opineo.pl Prezent dla mężczyzny - jaki wybrać? Wybór idealnego prezentu dla niego nie jest rzeczą łatwą.

Prezenty dla każdego i na każdą okazję. W naszej ofercie znajdziesz pomysły na prezent dla każdego i na każdą okazję. Nasze prezenty personalizowane, jakie dostarczamy od lat, odzwierciedlają uczucia i emocje niosąc uśmiech.

POWIĄZANE KSIĄŻKI