Obroty cudów. Utwory wybrane: wiersze i eseje

Obroty cudów. Utwory wybrane: wiersze i eseje - Laura (Riding) Jackson | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Laura (Riding) Jackson
WYMIAR
10,88 MB
NAZWA PLIKU
Obroty cudów. Utwory wybrane: wiersze i eseje.pdf
ISBN
6068243074966

OPIS

Wybór wierszy i esejów amerykańskiej poetki, prozaiczki i myślicielki, która po opublikowaniu kilku znakomitych tomów złożyła deklarację zerwania wszelkich związków z poezją, skupiając się na badaniach nad naturą znaczenia językowego. To poezja in extremis, pisana z ogromnym poczuciem odpowiedzialności, wynikającym z przekonania o zasadniczym wpływie języka na kształt ludzkiej egzystencji.

To poezja in extremis, pisana z ogromnym poczuciem odpowiedzialności, wynikającym z przekonania o zasadniczym wpływie języka na kształt ... Obroty cudów Utwory wybrane: wiersze i eseje | Jackson Laura | Biuro Literackie. Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. Ebook Obroty cudów.

Polecamy O szczęściu kwitnącym jak róża. Słowa i przepisy pełne cudowności, OBROTY CUDÓW / UTWORY WYBRANE: WIERSzE I ESEJE, OBROTY CUDÓW / UTWORY WYBRANE: WIERSzE I ESEJE dostępny już od 28,00 zł Poezja Wrocław Porównaj oferty w najbliższych sklepach, wyznacz trasę.

POWIĄZANE KSIĄŻKI