Na prostej. Raport z badań dotyczących funkcjonowania Zakładu Karnego w Białej Podlaskiej

Na prostej. Raport z badań dotyczących funkcjonowania Zakładu Karnego w Białej Podlaskiej - Piotr Braun | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Piotr Braun
WYMIAR
10,90 MB
NAZWA PLIKU
Na prostej. Raport z badań dotyczących funkcjonowania Zakładu Karnego w Białej Podlaskiej.pdf
ISBN
6742451650831

OPIS

Prezentowana publikacja ma na celu analizę i przedstawienie form oddziaływań pomocnych w procesie ponownej socjalizacji, stosowanych w jednym z wybranych zakładów karnych. Wyniki przeprowadzonych badań oraz raport stworzony na ich podstawie stanowią odpowiedź na pytanie o przyczyny i zakres wzorowego funkcjonowania Zakładu Karnego w Białej Podlaskiej.Autorzy mają nadzieję, że opracowanie to stanie się inspiracją dla osób pomagających skazanym powrócić do życia w społeczeństwie.

Raport z badań dotyczących funkcjonowania Zakładu Karnego w Białej Podlaskiej liczy 78 stron. Jej wymiary to 148x210. Na Prostej.

W przypadku prowadzenia badań na ... zentowane są w 4 obszarach, dotyczących następujących per - spektyw [29, 30]: rozwoju, procesów wewnętrznych, klientów wewnętrznych ... W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies.

POWIĄZANE KSIĄŻKI