Kacper Ryx i tyran nienawistny. Książka audio CD MP3

Kacper Ryx i tyran nienawistny. Książka audio CD MP3 - Mariusz Wollny | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Mariusz Wollny
WYMIAR
11,8 MB
NAZWA PLIKU
Kacper Ryx i tyran nienawistny. Książka audio CD MP3.pdf
ISBN
6276733346483

OPIS

Ryx nie umarł! A jednak coś umarło w nim.Rany na jego ciele się zabliźniły, rany na duszy wciąż krwawią. Pragnie hańby i śmierci swoich wrogów. Ale zemsta musi poczekać, bo ojczyzna wzywa. Z rozkazu panującego Stefana Batorego Ryx ma wytropić zdrajcę na królewskim dworze. Zło, które pozna, przeraża bardziej niż mroki spowijające jego duszę...Umarli, którzy wstają z grobów, Szatan przemierzający Dzikie Pola, piękna grafini urządzająca dzikie orgie - wszystko to w nowym tomie przygód Kacpra Ryksa.Czyta: Tomasz Sobczak.Czas trwania: 19h 5min.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Książka Kacper Ryx i tyran nienawistny autorstwa Wollny Mariusz , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie . Przeczytaj recenzję Kacper Ryx i tyran nienawistny.

audiobook, płyta CD - Uwaga: płyta do odtwarzania wyłącznie na komputerze. Czyta: Tomasz Sobczak.

POWIĄZANE KSIĄŻKI