Bóg gra z 10. 11 opowiadań piłkarskich

Bóg gra z 10. 11 opowiadań piłkarskich - Marcin Fabjański | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marcin Fabjański
WYMIAR
11,97 MB
NAZWA PLIKU
Bóg gra z 10. 11 opowiadań piłkarskich.pdf
ISBN
3163882944410

OPIS

Zbrodnia, miłość, żądza, zwierzęcy strach i dług, który trzeba spłacić po latach. Walka Dobra z siłami ciemności. Ale przede wszystkim futbol. W tym zbiorze opowiadań cały świat kręci się wokół piłki nożnej. Akcja toczy się na stadionach Legii, Lecha, Lazio Rzym, stadionie Azteca w Ciudad de México i – dlaczego nie? – w muzeum klubowym Esporte Clube Bahia w Brazylii. Na trybunach, na boisku i w rzeczywistości wirtualnej. W tej książce spotkasz piłkarzy i kibiców Wisły, Cracovii i reprezentacji Argentyny, dziennikarzy sportowych, piękne kobiety i typy spod ciemnej gwiazdy. Poznasz namiętności, jakie wyzwala futbol. 

Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. Książka w kategorii Literatura piękna polska. Okładka miękka.

Ale przede wszystkim futbol. W tym zbiorze opowiadań cały świat kręci się wokół piłki nożnej. Bóg gra z 10.

POWIĄZANE KSIĄŻKI