Android Flash. Zaawansowane programowanie aplikacji mobilnych

Android Flash. Zaawansowane programowanie aplikacji mobilnych - Dean Iverson | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Dean Iverson
WYMIAR
12,55 MB
NAZWA PLIKU
Android Flash. Zaawansowane programowanie aplikacji mobilnych.pdf
ISBN
1340191855117

OPIS

Wejdź w świat tworzenia oprogramowania dla urządzeń mobilnych!Platforma Android z każdym dniem zdobywa tysiące kolejnych użytkowników. Andy Rubin - odpowiedzialny za nią w Google - pochwalił się aktywacją 700 tysięcy nowych urządzeń z tym systemem każdego dnia. Robi wrażenie? Pomyśl, jak wykorzystać ten rynek i stworzyć aplikację, która podbije serca użytkowników. Dzięki możliwości wykorzystania technologii Flash teraz jest to jeszcze łatwiejsze!"Android Flash. Zaawansowane programowanie aplikacji mobilnych" to kompletny przewodnik po budowaniu skomplikowanych, zajmujących aplikacji dla Androida. Dzięki tej książce nauczysz się programować smartfony Android oraz tablety z wykorzystaniem najpopularniejszych frameworków służących do tworzenia bogatych aplikacji internetowych (RIA) dla Androida - Flash i Flex.Gdy wraz z autorami przejrzysz już zestaw narzędzi programistycznych Flasha, dowiesz się, jak dodawać multimedia, animacje i efekty specjalne do aplikacji. Zrozumiesz, jak działa optymalizowanie dla różnorodnych wyświetlaczy oraz jak wykorzystać dane wejściowe pochodzące z aparatu, GPS, mikrofonu i akcelerometru. Poznasz metody tworzenia certyfikatów podpisywania kodu oraz uzyskiwania jak najlepszej wydajności aplikacji. Zapoznasz się z dużą ilością praktycznego, dobrze skomentowanego kodu i zbudujesz trzy kompletne projekty: program do rysowania, odtwarzacz muzyczny Flash oraz aplikację AIR przechowującą informacje o stanach witryn w bazie danych SQLite.Sprawdź możliwości technologii Flash dla platformy Android. Korzystaj z usług geolokalizacyjnych Sprawdź położenie telefonu za pomocą wbudowanych sensorów Wykorzystaj narzędzia przeznaczone dla technologii Flash Opublikuj aplikację w Android Market!Twórz atrakcyjne aplikacje mobilne za pomocą Flasha, Fleksa i Androida!

Andy Rubin - Android Flash Zaawansowane programowanie aplikacji mobilnych, Chin Stephen, Iverson Dean, Campesato Oswald, 62,1 zł. Wejdź w świat tworzenia oprogramowania dla urządzeń mobilnych! Platforma Android z każdym dniem zdobywa tysiące kolejnych użytkowników.

(E-book) - Ceny już od 34,50 zł Porównaj ceny i zobacz opinie w 1 sklepach. Zobacz inne E-informatyka, najtańsze i najlepsze oferty tylko W trakcie kursu Android Studio - programowanie aplikacji w praktyce nauczysz się obsługi środowiska programistycznego przygotowanego i stale rozwijanego przez Google.

POWIĄZANE KSIĄŻKI