Szóste okno

Szóste okno - Rachel Abbott | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Rachel Abbott
WYMIAR
9,5 MB
NAZWA PLIKU
Szóste okno.pdf
ISBN
8414576316210

OPIS

Prawda boli, ale kłamstwa mogą zabić.Po śmierci męża Natalie Gray wiąże się z jego najlepszym przyjacielem, Edem Cooperem. Kobieta pragnie, aby zastąpił on ojca jej dorastającej córce, Scarlett, z czasem jednak zaczyna podejrzewać, że intencje mężczyzny nie są do końca czyste.Natalie próbuje zapewnić sobie i córce bezpieczeństwo, dlatego wkrótce przeprowadzają się do kolejnego domu. To miejsce również skrywa swój mroczny sekret.Być może znacznie gorszy od tego, przed którym uciekły.Tymczasem Tom Douglas prowadzi śledztwo w sprawie samobójstwa nastolatki. Ślady doprowadzają go do Natalie i Scarlett. Czy Douglas zdąży ochronić je przed prawdą, która może zniszczyć ich życie na zawsze?2,5 miliona sprzedanych egzemplarzy„Napięcie budowane przez całą powieść doprowadzało mnie do szaleństwa”. Angela Marsons, autorka Niemego krzyku„Mistrzowska, uzależniająca. Finał zapiera dech w piersiach”. Robert Bryndza, autor Dziewczyny w lodzie„Szczerze podziwiam to, jak Rachel Abbott układa swoje thrillery! Szóste okno to Abbott w najlepszej formie”. Elizabeth Haynes, autorka Into the Darkest Corner

Kobieta pragnie, aby zastąpił on ojca jej dorastającej córce, Scarlett, z czasem jednak zaczyna podejrzewać, że intencje mężczyzny nie są do końca czyste. Informacje o Szóste okno - Rachel Abbott - 6843141460 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2017-06-07 - cena 29,93 zł • „Szóste okno" przestrzega przed tym, aby nie wyciągać pochopnie wniosków i nie ufać nieznajomym.

Natalie Grey została wdową. Jej mąż, policjant Bernie, został śmiertelnie potrącony przez nieznanego sprawcę.

POWIĄZANE KSIĄŻKI