Przygody polarników. Tak było naprawdę

Przygody polarników. Tak było naprawdę - Paul Dowswell | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Paul Dowswell
WYMIAR
8,32 MB
NAZWA PLIKU
Przygody polarników. Tak było naprawdę.pdf
ISBN
5172933317858

OPIS

Biegun północny i południowy, ze wszystkich stron otoczone przez zamarznięte morza i rozległe, pełne szczelin lodowe pola, należą do najbardziej tajemniczych miejsc na świecie. Badacze i podróżnicy, którzy próbowali zmierzyć się z tymi przeraźliwie pustymi przestrzeniami nieraz płacili za to wysoką cenę.

10 Maj, 2011 Biegun polnocny i poludniowy, ze wszystkich stron otoczone przez zamarzniete morza i rozlegle, pelne szczelin lodowe pola, naleza do najbardziej tajemniczych miejsc na swiecie. Badacze i podroznicy, ktorzy probowali zmierzyc sie z tymi przerazliwie pustymi przestrzeniami nieraz placili za to ... Przygody polarników - sprawdź opinie i opis produktu.

Badacze i podróżnicy, którzy próbowali zmierzyć się z tymi przerażliwie pustymi przestrzeniami nieraz płacili ... Tak było naprawdę Tagi: Biegun ... „Przygody polarników" jest bardzo ciekawą książką napisaną na faktach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI