Nikotyna (książka + DVD)

Nikotyna (książka + DVD) - praca zbiorowa | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
10,12 MB
NAZWA PLIKU
Nikotyna (książka + DVD).pdf
ISBN
5325017482569

OPIS

Program edukacyjno-profilaktyczny "Nikotyna" realizowany jest w formie debaty interaktywnej. Podstawowym założeniem programu jest udział młodzieży w prowadzonej dyskusji. Głównym zadaniem prowadzącego jest przekazanie wiadomości z zakresu omawianego tematu oraz moderowanie dyskusji tak, aby zostały poruszone najważniejsze dla omawianego tematu problemy.W programie "Nikotyna" wykorzystany jest film pt. "Moi najlepsi kumple".

Palenie tytoniu a nowotwory 3. Szkodliwość biernego palenia tytoniu 4.

Głównym zadaniem prowadzącego jest przekazanie wiadomości z zakresu omawianego temat Program profilaktyczny oparty na formule programu "Decyzja należy do Ciebie". Materiały do samodzielnego przeprowadzenia interaktywnej debaty z młodzieżą - książka i płyta DVD zawierająca film pt.

POWIĄZANE KSIĄŻKI