Na krawędzi

Na krawędzi - A.F. Brady | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
A.F. Brady
WYMIAR
7,17 MB
NAZWA PLIKU
Na krawędzi.pdf
ISBN
2271515918189

OPIS

Gdzie jest granica między zdrowiem psychicznym a szaleństwem?Samantha James jest najlepszą terapeutką w nowojorskim ośrodku dla psychicznie chorych. Jest też alkoholiczką, ale potrafi to ukryć przed innymi pracownikami i pacjentami. Jednak wraz z pojawieniem się Richarda, tajemniczego pacjenta z kryminalną przeszłością, na perfekcyjnym wizerunku Sam pojawia się rysa. Pomiędzy tym dwojgiem rozpoczyna się dziwna i ryzykowna gra. Wkrótce nie wiadomo już, kto jest pacjentem, a kto terapeutą…Połączenie "Lotu nad kukułczym gniazdem" i "Dziewczyny z pociągu"."Wciągająca i ostra jak brzytwa debiutancka powieść Brady ukazuje świat tonącej kobiety, która desperacko próbuje utrzymać głowę nad wodą.""Publishers Weekly"

To podróż ku wolności, prawdziwej miłości i nadziei na lepsze jutro. Książka wręcz emanuje emocjami, jednak nie brak w niej także błyskotliwego humoru, a sama fabuła ... Na krawędzi zagłady.

... Na pewno wiemy tylko tyle, że na pewno co najmniej 70 milionów amerykańskich wyborców zagłosowało na Donalda Trumpa.

POWIĄZANE KSIĄŻKI