Mój sport, moje życie. Nasi na igrzyskach

Mój sport, moje życie. Nasi na igrzyskach - Krzysztof Wyrzykowski | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Krzysztof Wyrzykowski
WYMIAR
9,62 MB
NAZWA PLIKU
Mój sport, moje życie. Nasi na igrzyskach.pdf
ISBN
3679966882168

OPIS

KSIĄŻKA O PASJI, WOLI WALKI I GŁODZIE SUKCESU.Których zawodów sportowych Renata Mauer-Różańska omal nie przypłaciła życiem? Dlaczego Markowi Kolbowiczowi zakazano wchodzenia do pewnej sypialni? Kto wprowadził prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego w świat sumo?Mój sport, moje życie to inspirujące rozmowy Krzysztofa Wyrzykowskiego ze zdobywcami olimpijskich medali i wielkimi kibicami. Emocjonujące wywiady o pasji i miłości do sportu oraz tytanicznej pracy wypełniającej niemal całe życie.

"Bartek" - Dzisiaj pojedziemy zająć Wisłę. Na te słowa szmer uznania przeleciał po szeregach. Mój sport, moje życie to inspirujące rozmowy Krzysztofa Wyrzykowskiego ze zdobywcami olimpijskich medali i wielkimi kibicami.

Książka Mój sport moje życie Nasi na igrzyskach, pochodzi z wydawnictwa Pascal. Autorem książki jest Krzysztof Wyrzykowski.

POWIĄZANE KSIĄŻKI