Krótka Historia Starożytnych Cywilizacji. Kreatywna książeczka dla dzieci

Krótka Historia Starożytnych Cywilizacji. Kreatywna książeczka dla dzieci - praca zbiorowa | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
10,93 MB
NAZWA PLIKU
Krótka Historia Starożytnych Cywilizacji. Kreatywna książeczka dla dzieci.pdf
ISBN
6284507751751

OPIS

Mumie i gladiatorzy, rydwany i tajemnicze budowle. Starożytne cywilizacje fascynują dzieci podobnie jak dinozaury."Krótka Historia Cywilizacji Starożytnych – kreatywna książeczka" proponuje podróż w czasie do świata sprzed tysięcy lat. W środku książeczki znajdują się: 73 naklejki, 4 plakaty w formacie A3 z kartonu z ilustracjami pokazującymi życie starożytnych cywilizacji: Egipt, Rzym, Majowie i Chiny. Różnorodne polecenia: naklejanie, liczenie, wklejanie liter, ćwiczenia na usprawnianie małej motoryki i spostrzegawczości, zadanie kreatywne oraz wiele ciekawostek historycznychKrótka Historia Starożytnych Cywilizacji - kreatywna książeczka dla dzieci:- rozwija zdolności manualne i doskonali precyzję ruchów- uczy liter i cyfr- ćwiczy spostrzegawczość i analizę wzrokową- doskonali koncentrację- pomaga rozwijać słownictwo- przekazuje w przystępny sposób ciekawe informacje,a przede wszystkim jest doskonałą zabawą!Warto również mieć "Krótka Historia Starożytnych Cywilizacji". Obrazkowa książka o fascynującym świecie starożytnych cywilizacji dla czytelników-oglądaczy od lat trzech.Aby ułatwić rodzicom opowiadanie dzieciom o starożytnych cywilizacjach napisaliśmy PRZEWODNIK RODZICA. Znajdziecie w nim wyjaśnienia, tego co przedstawiają ilustracje, charekterystykę ośmiu cywilizacji, informacje z czego słynęły oraz wiele ciekawostek.Przewodnik do pobrania tu: PRZEWODNIK RODZICA - KRÓTKA HISTORIA STAROŻYTNYCH CYWILIZACJI.Wszystkie polecenia i okładka po polsku i angielsku.Diana Karpowicz - urodziła się w 1986r. Jest absolwentką Akademii Sztuk Pięknych, we Wrocławiu, kierunek Projektowanie Graficzne. Zajmuję się ilustrowaniem. Jest autorką ilustracji do książek "Krótka historia rzeczy" oraz "Krótka historia Polski" wydanych przez ZuzuToys.

Fantastyczny pomysł na rozpoczęcie przygody z historią Starożytnych Cywilizacji. Fantastyczny sposób na opowiedzenie dziecku o jego najbliższych.

HISTORIA STAROŻYTNYCH CYWILIZACJI ALEKSANDER WIELKI BEZ TAJEMNIC 2008 DVDRip XviD LEKTOR PL.rmvb, 2... Krótka Historia Starożytnych Cywilizacji to obrazkowa książka o fascynującym świecie starożytnych cywilizacji dla czytelników-oglądaczy od lat trzech. Krótka historia starożytnych cywilizacji.

POWIĄZANE KSIĄŻKI