Farma lalek

Farma lalek - Wojciech Chmielarz | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Wojciech Chmielarz
WYMIAR
3,47 MB
NAZWA PLIKU
Farma lalek.pdf
ISBN
8704964032528

OPIS

Krotowice – miasteczko zagubione gdzieś w Karkonoszach. Jedenastoletnia Marta nie wraca do domu na noc. Policja rozpoczyna poszukiwania i szybko odnajduje pedofila, który przyznaje się do gwałtu i zabójstwa. Ale to tylko początek. Stare uranowe sztolnie kryją bowiem wiele tajemnic.Dla komisarza Jakuba Mortki staż w Krotowicach miał być odpoczynkiem i spokojną chwilą na przemyślenie własnego życia. Zamiast tego będzie zmuszony szukać sprawcy makabrycznej zbrodni, której okrucieństwo przerasta wszystko, z czym do tej pory się spotkał.„W napisanej z rozmachem „Farmie lalek” Wojciech Chmielarz potwierdza, że ma to, czego potrzebuje rasowy autor kryminałów: ucho do różnych odmian potocznego języka, oko na ciemne strony dzisiejszego świata i głowę do układania zagadek. Ma też jeszcze coś, czego wciąż brakuje większości polskich pisarzy kryminalnych: wierzy mu się, że pracę policjantów zna nie tylko z telewizji.” Piotr Bratkowski

Zobacz inne Literatura sensacyjna i grozy, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. „Farma lalek" to dopiero druga, po „Podpalaczu", powieść niespełna 30-letniego Wojciecha Chmielarza, niemniej wygląda na to, że dorobiliśmy się kolejnego znakomitego autora kryminałów. „Farma lalek" to kolejna znakomita, choć wstrząsająca książka w dorobku Wojciecha Chmielarza. Popularny polski autor kryminałów zaprasza czytelników na ponowne spotkanie z komisarzem Jakubem Mortką! Akcja powieści zatytułowanej „Farma lalek" została ulokowana w Krotowicach, niewielkiej i - wydawałoby się spokojnej ... Farma Lalek za mną- to fantastycznie opowiedziana historia, która trzyma w napięciu do ostatniej strony.

Przeczytaj recenzję Farma lalek. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! „Farma lalek" trzyma w napięciu od pierwszej strony, ujmuje zarówno ciekawą fabułą jak i specyficznym klimatem pogrążonego w beznadziei miasteczka.

POWIĄZANE KSIĄŻKI