Dobra pani. Lektura z opracowaniem

Dobra pani. Lektura z opracowaniem - Eliza Orzeszkowa | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Eliza Orzeszkowa
WYMIAR
11,48 MB
NAZWA PLIKU
Dobra pani. Lektura z opracowaniem.pdf
ISBN
1508803605843

OPIS

„Dobra pani” Elizy Orzeszkowej to lektura z sugerowanego przez nową podstawę programową spisu utworów literackich do omawiania w gimnazjum.Nasze wydanie zawiera tekst utworu oraz omówienie.

Dostawa Deutche Post tylko 1.40 €. Szybki kurier do 30kg tylko - 4€! ... Kup teraz na Allegro.pl za 4,01 zł - Dobra Pani.

Wydanie Dobrej pani kompletne bez skrótów i cięć w treści. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - „pewniak na teście", czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach. Dobra pani lektura z opracowaniem - Eliza Orzeszkowa - to tytuł dostępny na Inverso.pl.

POWIĄZANE KSIĄŻKI