Baltic Pies, który płynął na krze

Baltic Pies, który płynął na krze - Barbara Gawryluk | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Barbara Gawryluk
WYMIAR
10,39 MB
NAZWA PLIKU
Baltic Pies, który płynął na krze.pdf
ISBN
9789457175188

OPIS

Poznajcie Baltica i pana Adama Buczyńskiego, który go uratował. Ta opowieść oparta jest na prawdziwych zdarzeniach. Psa, który płynął Wisłą na kawałku kry, obserwował cały świat. Książka Barbary Gawryluk to wzruszająca historia o jego losach. To również opowiadanie o rodzącej się w najtrudniejszych warunkach miłości między psem a człowiekiem.

Jest to spektakl dokumentalny dla dzieci. Napisz pierwszą opinię o "Baltic. Pies, który płynął na krze" Anuluj pisanie odpowiedzi.

Pies płynął na krze. Baltic: pies, który płynął na krze - książka dla dzieci autorstwa Barbary Gawryluk wydanej przez wydawnictwo Literatura w 2012 roku.. Treść książki to fabularyzowana opowieść oparta na prawdziwych wydarzeniach.Napisana jest w stylu reporterskim, który uwypukla dramatyczne przeżycia psa.Wskazuje, że ludzie są wrażliwi na los zwierząt, które są ich przyjaciółmi. Opis: Baltic Pies, który płynął na krze - Gawryluk Barbara.

POWIĄZANE KSIĄŻKI