Angielski w samochodzie Phrasal Verbs Poziom B1-C1 (książka audio)

Angielski w samochodzie Phrasal Verbs Poziom B1-C1 (książka audio) - praca zbiorowa | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
4,58 MB
NAZWA PLIKU
Angielski w samochodzie Phrasal Verbs Poziom B1-C1 (książka audio).pdf
ISBN
6421937962194

OPIS

Angielski w samochodzie Phrasal Verbs:- dla osób średnio zaawansowanych i zaawansowanych- blisko 200 najpopularniejszych Phrasal Verbs wraz z tłumaczeniami i zdaniami przykładowymi- krótkie dialogi oraz teksty ukazujące użycie Phrasal Verbs w kontekście- ćwiczenia ze słuchu- ponad 70 minut nagrań profesjonalnych lektorów- dodatkowo książeczka z transkrypcją oraz tłumaczeniamiZ kursem Angielski w samochodzie:- nauczysz się nowych słów i zwrotów metodą powtarzania- poznasz gotowe wzorce komunikacyjne- udoskonalisz rozumienie ze słuchu- poprawisz wymowę i akcent oraz bez problemu porozumiesz się z obcokrajowcami!

- ISBN: 978-83-7788-933-6 Angielski w samochodzie Phrasal Verbs Poziom B1-C1 (książka audio) - Angielski w samochodzie Phrasal Verbs: - dla osób średnio zaawansowanych i zaawansowanych - blisko 200 najpopularniejszych Phrasal Verbs wraz z tłumaczeniami i zdaniami przykładowymi - krótkie dialogi oraz teksty ukazujące użycie Phrasal Verbs w... - Polska ksiegarnia w UK Angielski w samochodzie Phrasal Verbs Poziom B1-C1 (książka audio) ...

Wszystko do nauki języków obcych. Szybka wysyłka i niskie ceny! Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Angielski w samochodzie Książki - porównanie cen w sklepach internetowych.

POWIĄZANE KSIĄŻKI