Upiory. Cykl Harry Hole. Tom 9 (książka audio)

Upiory. Cykl Harry Hole. Tom 9 (książka audio) - Jo Nesbo | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jo Nesbo
WYMIAR
8,69 MB
NAZWA PLIKU
Upiory. Cykl Harry Hole. Tom 9 (książka audio).pdf
ISBN
3705788231271

OPIS

Rynkiem narkotyków w Oslo rządzi tajemniczy Dubaj. Dochodzi do zabójstwa z rodzaju tych, które zasługują najwyżej na krótką notkę w gazecie: młody zdesperowany heroinista próbuje ukraść narkotyk drugiemu i zostaje zastrzelony. Policja błyskawicznie aresztuje domniemanego sprawcę. Harry Hole stara się doprowadzić do wznowienia policyjnego śledztwa w sprawie zabójstwa narkomana, ponieważ nie wierzy, by zbrodni dokonał aresztowany chłopak...Czyta: Mariusz BonaszewskiCzas trwania: 17 godz.

Należy do gatunków: sensacja, kryminał, skandynawski. Książka Upiory liczy 432 stron.

Tom 9 (książka audio), Jo Nesbo - Rynkiem narkotyków w Oslo rządzi tajemniczy Dubaj. Dochodzi do zabójstwa z rodzaju tych, które zasługują najwyżej na kró Więcej książek z tej serii znajdziesz TUTAJ Książka Upiory Harry Hole, Tom 9, pochodzi z wydawnictwa Dolnośląskie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI