Poznaj swój głos

Poznaj swój głos - Aneta Łastik | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Aneta Łastik
WYMIAR
11,98 MB
NAZWA PLIKU
Poznaj swój głos.pdf
ISBN
8693171566723

OPIS

Praca nad głosem jest skierowana do tych, których pasjonuje poznawanie samego siebie i którzy nie boją się wysiłku i zmian. Głównym celem tej książki jest zwrócenie uwagi na problemy związane z głosem, z jego kształtowaniem i, co za tym idzie, z kształtowaniem naszej osobowości. Bo głos i jego "właściciel" to jedno i to samo... Gdy mamy problemy z głosem, mamy problemy ze sobą.

Gdy mamy problemy z głosem - mamy problemy ze sobą. Poznaj swój głos (182131) - Aneta Łasik - Książka, recenzja, streszczenie Poznaj swój głos Aneta Łasik Wydawnictwo: Studio Emka Data wydania: b.d Kategoria: Psychologia ISBN: 83-88607-28-6 Liczba stron: 0 W książce „Poznaj swój głos" nie odnajdziemy podręcznikowych metod pracy nad swoim głosem, ponieważ jest to kwestia indywidualna. Znajdziemy zamiast tego stałe reguły i ćwiczenia, często mało znane, ale mające dużą wartość w doskonaleniu naszego aparatu mowy. 05 lutego 2021, piątek: ilość produktów w dziale książki: 127 797, Zobacz mapę kategorii: książki Książka: Poznaj swój głos, autor: Aneta Łastik, ostatnia aktualizacja dostępności produktu: 3 lutego 2021, książka w ofercie od: 8 maja 2005 "Poznaj swój głos...Twoje najważniejsze narzędzie pracy" Anety Łastik to książka, z której o swoim głosie dowiesz się wszystkiego.

Każda z tych ... Poznaj swój głos Dynamiczny rozwój gospodarki światowej nie byłby możliwy bez szybkiej wymiany informacji. Jej podstawę stanowi komunikacja głosowa używana w środkach masowego przekazu i telekomunikacji.

POWIĄZANE KSIĄŻKI