Madryt. Travelbook. Wydanie 1

Madryt. Travelbook. Wydanie 1 - Agnieszka Sobolewska | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agnieszka Sobolewska
WYMIAR
12,12 MB
NAZWA PLIKU
Madryt. Travelbook. Wydanie 1.pdf
ISBN
4249507343479

OPIS

Madryt, stolica i największa metropolia Hiszpanii, uchodzi za jeden z najważniejszych ośrodków kulturalnych Starego Kontynentu. Wspaniałe muzea, ze znanym Prado na czele, przyciągają tu miłośników sztuki z całego świata. Miasto urzeka historyczną architekturą, olśniewa bajkowym przepychem parków i ogrodów, onieśmiela dostojeństwem reprezentacyjnych alei i placów, w końcu zaskakuje – egzotyką uliczek zamieszkanych przez imigrantów z Maghrebu, niezwykłym klimatem pchlego targu El Rastro i smakami regionalnej kuchni.Zabytkowe kościoły i klasztoryZnakomite muzea i galerieMajestatyczne pałace i rezydencjeCiekawa architektura nowoczesnaŚwietnie utrzymane parki i ogrodyKuchnia i wina dla koneserówTravelbook to Twój niezastąpiony towarzysz podróży. Wskaże Ci najważniejsze atrakcje, podpowie, czego szukać poza głównymi szlakami, i wprowadzi w świat miejscowych obyczajów. Znajdziesz w nim opisy najciekawszych regionów i miast, a sprawdzone informacje praktyczne umożliwią staranne zaplanowanie podróży.

Wydanie 2. 17,48 z ... Madryt, Travelbook (wydanie 2) - opis produktu: Madryt, stolica i największa metropolia Hiszpanii, uchodzi za jeden z najważniejszych ośrodków kulturalnych Starego Kontynentu.

Świetne muzea, ze znanym Prado na czele, przyciągają tu zwolenników sztuki z całego świata. Madryt, stolica i największa metropolia Hiszpanii, uchodzi za jeden z najważniejszych ośrodków kulturalnych Starego Kontynentu. Wspaniałe muzea, ze znanym Prado na czele, przyciągają tu miłośników sztuki z całego świata.

POWIĄZANE KSIĄŻKI