Linia życia

Linia życia - Jodi Picoult | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jodi Picoult
WYMIAR
4,85 MB
NAZWA PLIKU
Linia życia.pdf
ISBN
7706500294071

OPIS

Czy można kochać dziecko, nie radząc sobie z byciem matką?Garść wspomnień - tylko to pozostało Paige po matce, która opuściła ją w wieku pięciu lat. Dorosła Paige wyprowadza się z rodzinnego Chicago, pozostawiając tam samotnego ojca. Marzy o szkole plastycznej, wychodzi za ambitnego lekarza - i wkrótce sama zostaje matką. Przytłoczona domowymi obowiązkami, Paige nie może zapomnieć o tym, że wychowała się w niepełnej rodzinie; ten żal, w połączeniu z prześladującymi ją dawnymi grzechami, odbiera jej poczucie wartości, każąc wątpić we własną zdolność do poświęcenia się dziecku. Jodi Picoult stworzyła niebywale wyrazistą powieść, szczegółową, sugestywną i pasjonującą, dotykającą kwestii i uczuć, które są bliskie każdemu z nas. Przywołajmy entuzjastyczne słowa recenzji z "New York Timesa": "Ta książka należy do... szczęśliwca, który ją czyta".Znakomita powieść Jodi Picoult to spacer po niepewnym gruncie, jakim jest pełne rozterek macierzyństwo."The New York Times, Book Review"

Wynika to z dawnego przekonania, że ma ona określać długość życia. Stąd chciano, aby była jak najdłuższa.

Prosta lub krótka linia może oznaczać osobę o trudnym charakterze z małym doświadczeniem życiowym i miłosnym. Pozioma lina kotwicząca z napinaczem "Linia Życia" w kategorii Urządzenia kotwiczące, producent: Akrobat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

POWIĄZANE KSIĄŻKI