Kwestia równowagi

Kwestia równowagi - Zoe Fishman | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Zoe Fishman
WYMIAR
9,99 MB
NAZWA PLIKU
Kwestia równowagi.pdf
ISBN
9665119079213

OPIS

Wzruszająca powieść o sile przyjaźni i zbawiennym wpływie jogi.Charlie jest piękna, mądra i bogata. Innymi słowy ma wszystko, czego można zapragnąć. Z wyjątkiem… normalnego życia. Pragnąc za wszelka cenę to zmienić, z dnia na dzień rzuca pracę i zakłada własną szkołę jogi. Jednymi z jej pierwszych klientek są trzy koleżanki z czasów szkolnych, podobnie jak ona nieco rozczarowane własnym losem.Sabine redaguje romanse, choć wolałaby pisać powieści. Naomi, świetnie zapowiadająca się fotografka, samotnie wychowuje syna i już nie pamięta, kiedy ostatnio miała w ręku aparat. A Bess, choć marzyła o karierze reporterki, skończyła na pisaniu kąśliwych komentarzy do magazynu plotkarskiego…Cztery dawne koleżanki z college’u spotykają się na cotygodniowych zajęciach jogi w szkole Charlie. Życie ma dla nich w zanadrzu mnóstwo niespodzianek: przyjaźń, nowe szanse, miłość i ogromne zmiany. Jak to życie.„Kwestia równowagi” zdecydowanie i pozytywnie wyróżnia się na tle innych powieści o kobiecej przyjaźni, relacjach i zmiennych kolejach losu.„Publishers Weekly”W swojej debiutanckiej powieści o kobiecej przyjaźni, Fishman łączy świetne poczucie humoru z brutalną szczerością.„Booklist”Każdy, kto zastanawia się czasem, co zrobić z własnym życiem, pokocha zabawną i jednocześnie mądrą powieść Zoe Fishman. Bardzo trudno rozstać się z bohaterkami tej książki, jednak po jej lekturze koniecznie trzeba zapisać się na jogę…Valerie Frankel , amerykańska pisarka i dziennikarka

Innymi slowy. ma wszystko, czego mozna zapragnac.Fishman Zoe - Kwestia rownowagi -.pdf Julka_15 Alfabetycznie literatura rozna- romanse, rom.hist,powiesci, Książka Kwestia równowagi autorstwa Fishman Zoe , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie .

This Page is automatically generated based on what Facebook users are interested in, and not affiliated with or endorsed by anyone associated with the topic. Książka "Kwestia Równowagi" Zoe Fishman nie ma jeszcze dodanej recenzji. Informacje o wydawnictwie Prószyński Media.

POWIĄZANE KSIĄŻKI