Krew na śniegu. Cykl Krew na śniegu. Tom 1 (książka audio)

Krew na śniegu. Cykl Krew na śniegu. Tom 1 (książka audio) - Jo Nesbo | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jo Nesbo
WYMIAR
11,74 MB
NAZWA PLIKU
Krew na śniegu. Cykl Krew na śniegu. Tom 1 (książka audio).pdf
ISBN
2273434153285

OPIS

Olav zarabia na życie jako płatny morderca. Nie ma przyjaciół ani rodziny. Pewnego dnia spotyka kobietę swoich marzeń, ale… Po pierwsze, ona jest żoną jego szefa. Po drugie, Olavwłaśnie dostał zlecenie, by ją zabić.Czas nagrania: 5 godzCzyta: Krzysztof GosztyłaTa niewielka powieść to kawał wyśmienitej pisarskiej roboty, która pokazuje, że nawet bez Harry’ego Hole Jo Nesbo wzbija się na wyżyny.„Tvedestrandsposten”Wybuchowa mieszanka zbrodni i zemsty.„Independent”Wielki finał jest krwawy, szalony i pełen czarnego humoru – to scena, za którą bracia Coen daliby się pokroić.„Vart Land”

Udostępnij. Zdarzyło Wam się przeczytać książkę, którą wszyscy bardzo polecali i przez to się nakręciliście, kupiliście ją, przeczytaliście….

Powieść Łowcy głów została w 2012 roku przeniesiona na ekrany kin. Tomas Alfredson wyreżyserował Pierwszy śnieg z Michaelem Fassbenderem w roli Harry'ego Hole. Krew na śniegu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI