Koniec samotności

Koniec samotności - Janusz Leon Wiśniewski | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Janusz Leon Wiśniewski
WYMIAR
7,89 MB
NAZWA PLIKU
Koniec samotności.pdf
ISBN
5443444286532

OPIS

Kontynuacja „Samotności w Sieci”, książki-fenomenu.Główni bohaterowie "Końca samotności" to nowe pokolenie. Kuba i Nadia również poznali się dzięki Internetowi, ale… w klasztorze. Ich związek jest całkowitym przeciwieństwem chłodnej relacji łączącej rodziców Kuby.Wszystkie postaci nieoczekiwanie połączy jedna książka, a historia Nadii i Jakuba nabierze niespodziewanego, wręcz kryminalnego tempa.

Format: 13.0 x 20.0 cm. Oprawa: miękka ze skrzydełkami.

Zofia odnalazła tego jedynego, a Jan wymarzoną partnerkę. Serwisowi MyDwoje.pl opowiadają, jak dojrzewali do wstąpienia w nowy związek, jak rozwija się ich miło ... Сервис электронных книг 📚 ЛитРес предлагает скачать книгу 🠳 Koniec samotności, Benedict Wells в epub или читать онлайн! Оставляйте и читайте отзывы о книге на ЛитРес! Czy Koniec samotności to kontynuacja Samotności w sieci czy może zupełnie nowa historia, zupełnie nowi bohaterowie, nowa opowieść? By nie zepsuć nikomu przyjemności z lektury, zdradzę jedynie, że przed czytelnikiem faktycznie rysuje się nowa historia, nowe młode pokolenie, inna para zakochanych, ale ich opowieść sprytnie zawraca ... „Koniec samotności" z pewnością nie jest takim hitem jak „Samotność w sieci", bez wątpienia autor bardzo wysoko podniósł sobie poprzeczkę, jednak otrzymujemy cudowną historię miłosną dwojga młodych ludzi.

POWIĄZANE KSIĄŻKI