Easy Going English. Food. Angielski łatwo wpadający w ucho

Easy Going English. Food. Angielski łatwo wpadający w ucho - praca zbiorowa | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
9,78 MB
NAZWA PLIKU
Easy Going English. Food. Angielski łatwo wpadający w ucho.pdf
ISBN
1482195152360

OPIS

EASY GOING ENGLISH (Angielski łatwo wpadający w ucho) to zbiór praktycznych dialogów sytuacyjnych dla każdego , kto pragnie przełamać strach przed mówieniem po angielsku i zacząć swobodnie posługiwać się tym językiem w sytuacjach codziennego życia, np. w restauracji (FOOD), na zakupach (SHOPPING), czy w podróży (TRAVELLING). Kurs polecamy osobom które rozpoczynają naukę języka angielskiego, jak również tym, którzy są już średnio-zaawansowani i pragną doskonalić swoją wymowę, wzbogacić słownictwo i nabierać swobody w rozmowach po angielsku z obcokrajowcami! Łatwo wpadające w ucho teksty z rytmiczną muzyką w tle pozwalają na samodzielne korzystanie z płyt w każdym miejscu i o każdej porze, np. podczas jazdy samochodem, podczas wykonywania różnych czynności w domu lub w czasie podróżowania. System powtórzeń wraz z tłumaczeniami na język polski powoduje, że uczestnik kursu może korzystać z niego bez pomocy nauczyciela. Z tą płytą nauczysz się wielu nowych zwrotów i wyrażeń, zapamiętasz wiele nowych słówek i anegdot związanych z tematyką PODRÓŻOWANIA, a co najważniejsze - przełamiesz wszelkie bariery strachu przed mówieniem i zaczniesz swobodniej posługiwać się angielskim na co dzień! W zestawie: płyta audio CD oraz książeczka ze scenariuszami nagrań.

ISBN 9788377271056 ; Autor praca zbiorowa ; Wydawnictwo LANGENSCHEIDT ; Ilość stron 32 ; Rok wydania 2011 ; Opis Kurs audio dla początkujących i przeciętnie zaawansowanych z muzyką ułatwiającą zapamiętywanie!Easy Going English to kurs dla wszelkich, którzy chcą zapamiętywać ... Angielski łatwo wpadający w uch dla początkujących i średnio zaawansowanych z muzyką ułatwiającą zapamiętywanie. Szukaj.

w restauracji (FOOD), na zakupach (SHOPPING), czy w podróży (TRAVELLING). EASY GOING ENGLISH (Angielski łatwo wpadający w ucho) to zbiór praktycznych dialogów sytuacyjnych dla każdego , kto pragnie przełamać strach przed mówieniem po angielsku i zacząć swobodnie posługiwać się tym językiem w sytuacjach codziennego życia, np. w restauracji (FOOD), na zakupach (SHOPPING), czy w podróży (TRAVELLING). EASY GOING ENGLISH (Angielski łatwo wpadający w ucho) to zbiór praktycznych dialogów sytuacyjnych dla każdego , kto pragnie przełamać strach przed mówieniem po angielsku i zacząć swobodnie posługiwać się tym językiem w sytuacjach codziennego życia, np.

POWIĄZANE KSIĄŻKI