Dotyk

Dotyk - Claire North | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Claire North
WYMIAR
6,38 MB
NAZWA PLIKU
Dotyk.pdf
ISBN
1080272461935

OPIS

ELEKTRYZUJĄCY NOWY THRILLER AUTORKI PIERWSZYCH PIĘTNASTU ŻYWOTÓW HARRY’EGO AUGUSTAPróbował mnie zabić, ale to ja go zabiłam.Było to dawno temu. Pamiętam, że panował mrok.Zauważyłam mordercę w ostatniej chwili.Umierając, dotknęłam jego dłonii nagle nastąpiła pierwsza przesiadka.Patrzyłam, jak umieram. Spoglądałam na siebie oczami zabójcy.Teraz przesiadki to drobiazg. Przeskakuję z ciała do ciała, kiedy chcę. Mogę być każdym.CLAIRE NORTH to pseudonim literacki Catherine Webb, nominowanej do Medalu Carnegie. Jej poprzednią powieść, Pierwszych piętnaście żywotów Harry’ego Augusta, wybrały trzy brytyjskie kluby książki: Richard and Judy Book Club, Waterstones Book Club oraz BBC Radio 2 Book Club.Catherine pracuje jako projektantka oświetlenia teatralnego.Uwielbia wielkie miasta i ich tajemnice oraz tajską kuchnię, kolekcjonuje grafitti. Mieszka w Londynie.Jedna z najinteligentniejszych, najbardziej fascynujących książek, jakie czytałam.Wywołująca zawrót głowy, wciągająca, skomplikowana [...]Claire North to cholernie dobra pisarka...C.L. TAYLOR, AUTORKA GDZIE KOŃCZY SIĘ CISZAWysoka stawka i oszałamiające tempo akcji nie pozwalają się oderwać od lektury, a medytacje nad naturą człowieczeństwa i miłości pozostają w pamięci długo po ostatnim strzale.KIRKUS

W tym celu za pomocą dotyku otwórz aplikację taką jak Microsoft Edge lub inną przeglądarkę internetową, a następnie spróbuj przewinąć, powiększyć szczypaniem, szybko przesunąć od prawej do środka ekranu oraz długo nacisnąć. Nadal występuje problem? Przejdź do Rozwiązania 4. ZABRONIONE KOPIOWANIE NA INNE KANAŁY!Management: Impresariat www.impresariat.plMenager: Krzysztof Bogucki +48 508 750 659Słowa: Marek Gwiazdowski Muzyka: Ma... Drogi Użytkowniku AdBlocka, wiemy, jak cenny jest Twój czas - zajmiemy Ci tylko chwilę.

Jest jeszcze dotyk głęboki, tzw. propriocepcja, czucie własnego ciała.

POWIĄZANE KSIĄŻKI