Zrób to od razu. Program osobistej efektywności

Zrób to od razu. Program osobistej efektywności - Kerry Gleeson | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Kerry Gleeson
WYMIAR
5,74 MB
NAZWA PLIKU
Zrób to od razu. Program osobistej efektywności.pdf
ISBN
1760989494929

OPIS

Dowiedz się, jak zorganizować sobie pracę, by zwiększyć wydajność i znaleźć więcej czasu na to, czym naprawdę chcesz się zajmować.Dzięki książce "Zrób to od razu. Program Osobistej Efektywności" ludzie na całym świecie pracują sprawniej i nadają tempa swojej karierze. Teraz przyszła twoja kolej: dowiedz się, jak zorganizować sobie pracę, by zwiększyć wydajność i znaleźć więcej czasu na to, czym naprawdę chcesz się zajmować.

Program Osobistej Efektywności" ludzie na całym świecie pracują spr... Dzięki książce zrób to od razu. Program Osobistej Efektywności ludzie na całym świecie pracują sprawniej i nadają tempa swojej karierze.

Program Osobistej Efektywności ludzie na całym świecie pracują sprawniej i nadają tempa swojej karierze. Teraz przyszła twoja kolej: dowiedz się, jak zorganizować sobie pracę, by ... Zrób to od razu Program osobistej efektywności | Gleeson Kerry | Rebis.

POWIĄZANE KSIĄŻKI