O modlitwie inaczej

O modlitwie inaczej - Gert Bohm | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Gert Bohm
WYMIAR
9,69 MB
NAZWA PLIKU
O modlitwie inaczej.pdf
ISBN
9975441277920

OPIS

Nasze wyobrażenie modlitwy jest zwykle dość stereotypowe: w ciszy własnego pokoju klękamy i składamy ręce. Albo przychodzimy do kościoła, siadamy w ławce i pochylając głowę, wypowiadamy w duchu słowa modlitwy. Zakładamy, że nasza rozmowa z Bogiem wymaga pięknej struktury, powinna być przemyślana, niechaotyczna i dotyczyć kwestii fundamentalnych. Niestety, wcodziennych zabieganiu, zajęci bieżącymi sprawami nie znajdujemy chwili na zatrzymanie się i modlitwę. W konsekwencji w ogóle przestajemy się modlić albo robimy to zdecydowanie za rzadko.

Albo przychodzimy do kościoła, siadamy w ławce i pochylając głowę, wypowiadamy w duchu słowa modlitwy. Zakładamy, że nasza rozmowa z Bogiem ... Inaczej o modlitwie Komentarze (7) J.

„Zatrzymałam się nad tym i pomyślałam o biskupach, którzy na przestrzeni wieków stawali się męczennikami, a zwłaszcza tych, którzy w czasach bliższych współczesności zostali umęczeni w Rosji. ...

POWIĄZANE KSIĄŻKI