Miłość, zdrada i spaghetti

Miłość, zdrada i spaghetti - Giulia Melucci | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Giulia Melucci
WYMIAR
5,67 MB
NAZWA PLIKU
Miłość, zdrada i spaghetti.pdf
ISBN
7439762832618

OPIS

Czuły alkoholik, typowy nowojorczyk pełen lęku przed zaangażowaniem, ekscentryczny artysta ze sporo przekroczoną datą przydatności do spożycia i nie jeden, a dwóch pisarzy z kompleksem Piotrusia Pana – Giulia gotowała dla nich wszystkich. Każde z niepowodzeń miłosnych kosztowało ją porządną porcję płaczu i miskę pastiny (przepis znajdziecie w książce), ale przetrwała, by inne kobiety mogły poznać jej historię i chciały nadal szukać prawdziwego uczucia, miejmy nadzieję z lepszym rezultatem. A jeśli okaże się to niemożliwe, przynajmniej umiały upichcić coś pysznego.

Czuły alkoholik, typowy nowojorczyk pełen lęku przed zaangażowaniem, ekscentryczny artysta ze sporo ... Miłość, zdrada i spaghetti | Melluci Giulia | Prószyński Media. Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. Kup teraz na Allegro.pl za 9 zł - Miłość, zdrada i spaghetti z miasta Łomża.

Stan książek. Nasze książki są dokładnie sprawdzone i jasno określamy stan każdej z nich.

POWIĄZANE KSIĄŻKI