Jak pokonać ból

Jak pokonać ból - Jacek Fronczak | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jacek Fronczak
WYMIAR
9,94 MB
NAZWA PLIKU
Jak pokonać ból.pdf
ISBN
6682583666439

OPIS

W tym poradniku znajdziesz setki sposobów, jak zwalczyć ból, jak go leczyć, a niekiedy również, jak mu zapobiegać.

Nieprzyjemne uczucie łaskotania lub drapania w gardle, suchość i towarzyszący temu ból - kto z nas nie zna tych nieprzyjemnych objawów? W okresie jesienno-zimowym trudno ustrzec się infekcji dróg oddechowych. Na szczęście mamy na nie sprawdzone sposoby. Poznaj 3 nietypowe patenty na to, by podczas biegania wyjściu ze strefy komfortu, wykorzystać moc swojej psychiki, by pokonać ból, a potem biec dalej według planu.

A potem popłyń z nimi. Ból głowy: to zwykle pomaga picie małymi łykami chłodnej wody - w ciągu godziny wypij litr spacer i głębokie oddechy moczenie stóp w zimnej wodzie zimne odkłady na czoło i skronie akupresura aromaterapia napary ziołowe ciepła kąpiel masaż karku i ramion odpoczynek w zaciemnionym pokoju lek ... Jak pokonać ból? - porady. Kontuzje oraz towarzyszący im ból i dysfunkcja są częstym powodem do zmartwień wielu ludzi - dotyka często różnych grup wiekowych i zawodowych.

POWIĄZANE KSIĄŻKI