Finansowanie firm na rynkach zagranicznych

Finansowanie firm na rynkach zagranicznych - Wioletta Nawrot | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Wioletta Nawrot
WYMIAR
10,64 MB
NAZWA PLIKU
Finansowanie firm na rynkach zagranicznych.pdf
ISBN
7268797099198

OPIS

W książce przedstawiono zagadnienia związane z gromadzeniem kapitału na działalność firmy krajowej za pośrednictwem rynków zagranicznych. Może służyć do nauki finansów na studiach wyższych uczelni ekonomicznych. Przedstawiono w niej problematykę globalizacji współczesnych rynków finansowych w kontekście zagranicznej ekspansji przedsiębiorstwa. Na uwagę zasługują współczesne tendencje zmian w funkcjonowaniu giełd papierów wartościowych. Czytelnik jest zaznajamiany z różnorodnymi aspektami związanymi z emisją papierów wartościowych na zagranicznych rynkach kapitałowych i wprowadzaniem ich do obrotu giełdowego. Wskazywane są motywy, korzyści oraz negatywne aspekty związane z tym procesem. Omówione są w niej praktyczne aspekty wprowadzania spółek krajowych na zagraniczne giełdy papierów wartościowych. Przedstawiono w niej także cechy spółek notowanych na giełdach zagranicznych, motywy emisji ich walorów oraz kryteria wyboru danej giełdy.

- 7403671033 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2018-07-20 - cena 14,48 zł eBookFinansowanie firm na rynkach zagranicznych (wyd.

Najbliższy konkurs ma zostać ogłoszony z początkiem ... Polski eksport, który szacuje się obecnie na ok. 200 mld dol., rośnie w tempie ok.

POWIĄZANE KSIĄŻKI