Bałtyk na weekend

Bałtyk na weekend - praca zbiorowa | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
8,18 MB
NAZWA PLIKU
Bałtyk na weekend.pdf
ISBN
1242115504212

OPIS

Pomorze Zachodnie, niezwykle ciekawe pod względem geograficznym, nazywane jest także Pomorzem Nadodrzańskim. Obejmuje obszary na wschód od Lęborka do terenów na zachód od Stralsundu. Pomorze Wschodnie, zwane także Gdańskim lub Nadwiślańskim, rozciąga się od dorzecza Słupi po deltę Wisły.11 starannie zaplanowanych tras weekendowych. Aktywny, niebanalny wypoczynek, niespodzianki dla dzieci, nowe miejsca oraz dobrze znane atrakcje.

11 starannie zaplanowanych tras weekendowych. Rok wydania: 2011 Format: 12.0x22.0cm Oprawa: Miękka ze skrzydełkami Wysyłka: Niedostępna Bałtyk na weekend - To będzie udany weekend! Pomorze Zachodnie, niezwykle ciekawe pod względem geograficznym, nazywane jest także Pomorzem Nadodrzańskim. Obejmuje obszary na wschód od Lęborka do terenów na zachód od Stralsundu.

Przyroda Polska Przyroda: Weekend z ptakami - Bałtyk ... Na wodach Zatoki Gdańskiej zimują ptaki z dalekiej północy - uhle, markaczki, ederdony, lodówki, alki, nurniki a także nury, perkozy rogate, wydrzyki.

POWIĄZANE KSIĄŻKI