Bajki drwala

Bajki drwala - Ryszard Adam Gruchawka | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ryszard Adam Gruchawka
WYMIAR
10,43 MB
NAZWA PLIKU
Bajki drwala.pdf
ISBN
9944298297941

OPIS

"Bajki drwala Gruchawki to wyjątkowa pozycja wśród książek czytanych. Twórca tekstów Ryszard Adam Gruchawka jest z zamiłowania poetą i autorem wielu bajek, powieści oraz sztuk teatralnych, jednocześnie pracuje jako drwal ścinając drzewa w bolesławieckich lasach. Bajki utrwalone na płycie charakteryzują się abstrakcyjną i oryginalną fabułą. Zwroty dźwiękonaśladowcze oraz opisy przyrody widzianej oczami człowieka lasu pozwalają słuchaczowi znaleźć się bliżej natury. Atutem płyty są liczne dialogi i niezwykła interpretacja aktorska. Bajki uczą dzieci abstrakcyjnego myślenia, rozwijają wyobraźnię, wrażliwość i poczucie humoru.

Pewnego dnia ojciec za namową swojej kobiety, postanawiają, że powinni wyprowadzić je do lasu i pozostawić własnemu losowi, ponieważ nie są w stanie ich wyżywiać. Złożyło się, iż dzieci słyszy rozmowy swej macochy i ojca, ponieważ nie spały jeszcze z powodu głodu.

Bajki utrwalone na płycie charakteryzują się abstrakcyjną i oryginalną fabułą. Książka BAJKI DRWALA / Ryszard Adam Gruchawka, Exlibris, 21,28 zł, okładka , Sto tysięcy przecenionych książek, sprawdź teraz! „Bajki drwala Gruchawki" to wyjątkowa pozycja wśród książek czytanych. Twórca tekstów Ryszard Adam Gruchawka jest z zamiłowania poetą i autorem wie... „Bajki drwala Gruchawki" to wyjątkowa pozycja wśród książek czytanych.

POWIĄZANE KSIĄŻKI