Windows Vista PL dla bystrzaków

Windows Vista PL dla bystrzaków - Andy Rathbone | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Andy Rathbone
WYMIAR
8,2 MB
NAZWA PLIKU
Windows Vista PL dla bystrzaków.pdf
ISBN
2863789483738

OPIS

Zaprzyjaźnij się z szefem Twojego komputera!Czym właściwie jest Windows Vista? To zarządca, który rozpoczyna swoją pracę zaraz po włączeniu Twojego komputera i nadzoruje inne programy. Jest sprytny i profesjonalny. Potrafi spowodować, aby wszystkie elementy składowe zgodnie ze sobą współdziałały. Co więcej: jest troskliwy - zamyka dostęp do stron, które nie są przeznaczone dla Twoich dzieci; jest samodzielny - sam tworzy kopie zapasowe dokumentów; jest także chętny do niesienia pomocy - wyszuka dla Ciebie każdy plik, który gdzieś Ci się zapodział. Po prostu szef idealny. Teraz pozostaje Ci tylko się z nim zaprzyjaźnić.Ta książka pokaże Ci, jak bez specjalnego wysiłku pozyskać względy szefa Twojego komputera. Nauczysz się korzystać z mechanizmu wyszukiwania plików oraz zabezpieczać komputer przed zainfekowaniem przez złośliwe oprogramowanie. Dowiesz się też, jak stworzyć kalendarz i zsynchronizować go z kalendarzem współpracowników lub członków rodziny. Będziesz potrafił nagrywać muzykę i dane na CD bez dodatkowego oprogramowania, a także zamienić film z Twojej kamery na prawdziwy film DVD.Bezpieczeństwo w systemie Windows Vista Nowa wersja Internet Explorera Tworzenie kopii zapasowych Łączenie się z innym komputerem Udostępnianie komputera bez udostępniania plików Media Player oraz Media Center Nagrywanie CD i DVD

Obrazy posiadają Service Pack 1 datowany na dzień 20.04.2008 r oraz Service Pack 2 datowane na dzień 17.04.2009 r. Przeważnie są to oryginalne czyste obrazy płyt z systemem Windows Vista dla komputerów ... Windows Vista PL dla bystrzaków.

Książka Windows Vista PL dla bystrzaków liczy 520 stron. Jej wymiary to 180x235.

POWIĄZANE KSIĄŻKI