Tablice informatyczne. Windows Vista PL

Tablice informatyczne. Windows Vista PL - Radosław Sokół | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Radosław Sokół
WYMIAR
11,33 MB
NAZWA PLIKU
Tablice informatyczne. Windows Vista PL.pdf
ISBN
8086071509103

OPIS

Windows Vista "od podszewki"Jak zdefiniować zasady bezpieczeństwa haseł? Jak konfigurować sieć z poziomu konsoli testowej? Jak usuwać "martwe" wpisy z listy zainstalowanych aplikacji?Windows Vista to niezwykle łatwy w obsłudze i elastyczny system operacyjny, zapewniający jednocześnie wysoki poziom bezpieczeństwa. Dlatego też doceniany jest zarówno przez początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników. Mimo że posługiwanie się jego narzędziami jest naprawdę proste, aby poznać "od podszewki" i profesjonalnie wykorzystać wszystkie możliwości systemu, potrzebujesz książki "Tablice informatyczne. Windows Vista PL", która w zwięzły, przejrzysty i zrozumiały sposób prezentuje całą wiedzę na ten temat."Tablice informatyczne. Windows Vista PL" dają Ci łatwy i natychmiastowy dostęp do potrzebnych informacji. Dzięki tej książce możesz w każdej chwili sprawdzić m.in. systemowe i standardowe kombinacje klawiszy oraz ich znaczenie, symbole wieloznaczne, polecenia wraz z objaśnieniami i przykładami, a także konstrukcję potoków i nazwy filtrów. Nauczysz się diagnozować działanie połączeń sieciowych oraz konfigurować sieć z poziomu konsoli tekstowej. Znajdziesz tu wszelkie informacje niezbędne do profesjonalnej obsługi systemu.Instalacja i wstępna konfiguracja systemu Obsługa systemu za pomocą klawiatury Konsola tekstowa Uzupełnianie nazw za pomocą klawisza tabulatora Symbole wieloznaczne Specjalne nazwy plików Najczęściej używane polecenia oraz ich łączenie Potoki i filtry w konsoli Windows Vista Najczęściej stosowane filtry Diagnostyka działania połączeń sieciowych z poziomu konsoli tekstowej Modyfikacja rejestru systemowego Blokowanie usług sieciowych Menedżer zadań systemu Windows"Tablice informatyczne. Windows Vista PL" - szybka informacja zawsze pod ręką.

Tablice informatyczne • Data dodania: 24 lip 2017 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb. Tablice informatyczne. Windows Vista PL 117.00 zł Brak ikonki przy tytule książki oznacza, że jej nakład jest chwilowo lub całkowicie wyczerpany.

Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Plik Tablice.Informatyczne Windows.Vista.PL.pdf na koncie użytkownika doncaster.r • folder tablice • Data dodania: 9 lut 2016 Plik HELION Tablice informatyczne Windows Vista PL.pdf na koncie użytkownika Shade • folder Tablice informatyczne • Data dodania: 4 sty 2015 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb. Windows Vista "od podszewki" Jak zdefiniować zasady bezpieczeństwa haseł? Jak konfigurować sieć z poziomu konsoli testowej? Jak usuwać "martwe" wpisy z listy zainstalowanych aplikacji? Windows Vista to niezwykle łatwy w ... Nie przegapisz żadnej oferty! Obserwujesz to wyszukiwanie. Gdy pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię mailowo.

POWIĄZANE KSIĄŻKI