Prosto i presto. Przyjmujemy gości

Prosto i presto. Przyjmujemy gości - Anna Lucci | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Lucci
WYMIAR
11,23 MB
NAZWA PLIKU
Prosto i presto. Przyjmujemy gości.pdf
ISBN
7575355837298

OPIS

Gdzieś koło środy albo czwartku dostaję telefon: „W sobotę u was?”. To jak alarm na wojnie. Natychmiast ruszają dziesiątki innych telefonów, a następnego dnia już dokładnie wiem, że przyjedzie Silvio, Ivano i Noris – oczywiście z całymi rodzinami. Po drodze zabiorą ciocię Emmę. Będzie też moja przyjaciółka Rosi z mężem. Przywiezie karczochy i jagnięcinę. A żona Ivano zrobi swoje genialne tiramisu... Tak to się zaczyna...Uwielbiam te nasze spotkania. Zresztą Włosi uważają, że chwile spędzone z przyjaciółmi są tym, co w życiu najpiękniejsze. W pierwszej książce z serii „Prosto i presto” podzieliłam się z Wami swoją miłością do Włoch, do prostej i wspaniałej kuchni włoskiej. Teraz zapraszam Was do stołu. Stoją na nim pachnące, przygotowane z fantazją potrawy. A za stołem siedzą ludzie, których kochacie, z którymi lubicie jeść, śmiać się, rozmawiać...

To jak alarm na wojnie. Natychmiast ruszają dziesiątki innych telefonów a następnego dnia już dokładnie wiem że przyjedzie Silvio Ivano i Noris - oczywiście z całymi rodzinami. Spodziewacie się gości, ale nie wiecie jakie dania im zaserwować? Pomoże wam w tym Anna Lucci i jej książka „Prosto presto.

Przyjmujemy gości - Anna Lucci 15 zł . Dodane o 14:36, 20 grudnia 2020 ... Prosto i presto.

POWIĄZANE KSIĄŻKI