PowerPoint 2007 PL. Ilustrowany przewodnik

PowerPoint 2007 PL. Ilustrowany przewodnik - Roland Zimek | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Roland Zimek
WYMIAR
4,6 MB
NAZWA PLIKU
PowerPoint 2007 PL. Ilustrowany przewodnik.pdf
ISBN
3701108447151

OPIS

Odkryj możliwości programu PowerPoint 2007 PL -- twórz oryginalne i przekonujące prezentacje!Jak przygotować prezentację od podstaw? Jak zmieniać rozmiar i położenie pól tekstowych? Jak wykorzystać animację w pokazie slajdów?Najnowsza wersja programu Microsoft Office PowerPoint 2007 została znacząco zmodyfikowana. Udostępniono w niej nowe oraz rozbudowane efekty, które można wykorzystać przy tworzeniu prezentacji. Pojawiły się tu także dodatkowe motywy, układy i szybki dostęp do stylów. Znacznie rozszerzono możliwości tworzenia schematów organizacyjnych i diagramów. Dzięki nowemu rodzajowi grafiki SmartArt można w łatwy sposób tworzyć edytowalne ilustracje oraz dodawać różnorodne efekty wizualne, w tym trójwymiarowość (3W), cieniowanie, odbicie, krawędzie wygładzone, wyginanie, skos oraz poświatę.Sztuka dobrej prezentacji to w dzisiejszych czasach umiejętność po prostu niezbędna. Przydaje się wszystkim: uczniom, studentom, handlowcom, menedżerom i wykładowcom. Jeśli jeszcze nie miałeś okazji pracować z tym programem, a chciałbyś wykorzystać jego możliwości do tworzenia atrakcyjnych prezentacji, to książka właśnie dla Ciebie! "PowerPoint 2007 PL. Ilustrowany przewodnik" przekaże Ci wszelką niezbędną wiedzę dotyczącą pracy z nową wersją PowerPointa -- od jego uruchomienia po niestandardowe efekty animacji. Wszystkie te elementy pozwolą Ci stworzyć i dopracować profesjonalną prezentację. Jasny, przystępny język oraz wielość ilustracji gwarantują, że przygotowanie pokazu slajdów będzie przebiegać szybko i sprawnie!Edycja zawartości slajdów Pola tekstowe Grafika SmartArt Wykresy i tabele Klipy multimedialne Wstawianie własnych elementów Grupowanie i rozmieszczanie obiektów Tworzenie albumu fotograficznego Pokaz slajdów Projekty i animacje Modyfikacja efektówNajszybszy sposób, aby tworzyć nowoczesne i profesjonalne prezentacje!

Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. Książka „PowerPoint 2007 PL. Ilustrowany przewodnik" - oprawa miękka - Wydawnictwo Helion.

Wszystkie te elementy pozwol„ Ci stworzyæ i dopracowaæ profesjonaln„ prezentacjŒ. Sprawdź niskie ceny i kup PowerPoint 2007 PL. Ilustrowany przewodnik w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! PowerPoint 2007 PL.

POWIĄZANE KSIĄŻKI