Czas przypływu

Czas przypływu - Nancy Thayer | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Nancy Thayer
WYMIAR
7,99 MB
NAZWA PLIKU
Czas przypływu.pdf
ISBN
5536752829488

OPIS

Spotkanie po latach ma słodko-gorzki smak, a lato nad oceanem zapowiada się cudownie…Abbie Fox podróżuje po świecie, żyjąc pełnią życia. Dwuletnią sielankę z dala od domu przerywa rozpaczliwa wiadomość od najmłodszej siostry. Lily błaga ją o pilny powrót na wyspę Nantucket, gdzie mieszka z ojcem i Emmą, która popadła w depresję. Na domiar złego, do domku gościnnego wprowadziła się nowa lokatorka, tajemnicza Marina, z całą pewnością czyhająca na serce ich owdowiałego ojca. Dziewczęta muszą ponownie zewrzeć szyki w walce ze wspólnym wrogiem, podobnie jak przed laty, kiedy tragicznie zmarła ich matka.Thayer mistrzowsko oddaje niuanse składające się na historię każdej rodziny. Przypomina o złożoności życia, zachęca do docenienia drobnych codziennych przyjemności dzielonych z najbliższymi."The Miami Herald"Wspaniale napisana książka, czarująca prostotą."The New York Times"Jedna z tych powieści, które zdecydowanie zbyt szybko się kończą."New Haven Register"

compression: 74 %) Czas trwania Time: Słuchaj za darmo Felicjan Andrzejczak - Czas przypływu (Czas przypływu, czas odpływu, Ciekawe życie i wiele więcej). 15 utworów (53:21).

Coś wiem play 6. Radio moja miłość play 7.

POWIĄZANE KSIĄŻKI