Czarownica z Portobello

Czarownica z Portobello - Paulo Coelho | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Paulo Coelho
WYMIAR
12,44 MB
NAZWA PLIKU
Czarownica z Portobello.pdf
ISBN
3897637254922

OPIS

Dziewica? Święta? Męczennica? Wariatka?Kim jest Atena? Sierotą porzuconą przez Cygankę w Transylwanii. Dzieckiem zabranym do Bejrutu przez rodziców adopcyjnych. Urzędniczką londyńskiego banku. Wziętą agentką nieruchomości w Dubaju. Kapłanką z Portobello Road. O Atenie opowiadają osoby, które ją znały. Wśród nich jest dziennikarz badający mity o wampirach, aktorka teatralna, której Atena uwiodła narzeczonego, ksiądz, który ochrzcił jej syna, przybrana matka, były mąż i inni. Wspomnienia te – po jej zniknięciu w tajemniczych okolicznościach – spisuje zakochany w Atenie mężczyzna, który pragnie uchwycić prawdę o niej.Jej wielki problem polegał na tym, że była kobietą XXII wieku, której przyszlo żyć w XXI wieku - z czym się zresztą nie kryła. Czy zapłaciła wysoką cenę? Bez wątpienia, ale zapłaciłaby dużo więcej, gdyby tłumiła kipiącą w niej energię. Stałaby się zgorzkniała, sfrustrowana, stale przejmowałaby się owym "co ludzie powiedzą", wciąż powtarzałaby "pozałatwiam to co ważne, a potem pomyślę o realizacji własnych marzeń", ciągle narzekałaby, że "jeszcze nie teraz, bo ciągle stoi coś na przeszkodzie" - Dedeire O`Neill, Znana jako Eda.

Sprawdź też koniecznie recenzję "Czarownica z Portobello". Czarownica z Portobello Książka już od 29,92 zł - od 29,92 zł, porównanie cen w 9 sklepach. Zobacz inne Powieści i opowiadania, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Po "Czarownicę z Portobello" sięgnęłam, będąc już dość zmęczona pisarstwem Paolo Coelho.

Możesz przejrzeć swoje obserwowane wyszukiwania. czarownica z portobello w internetowym sklepie Empik.com. Przeglądaj tysiące produktów, zamów i skorzystaj z darmowej dostawy do salonów Empik w całej Polsce! Czarownica z Portobello BR już od 24,08 zł - od 24,08 zł, porównanie cen w 28 sklepach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI