Wyznania łgarza

Wyznania łgarza - Philip K. Dick | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Philip K. Dick
WYMIAR
5,25 MB
NAZWA PLIKU
Wyznania łgarza.pdf
ISBN
2545947013429

OPIS

Najlepsza z niefantastycznych powieści Philipa K. Dicka."Jack Isidore (...) wierzy w latające spodki, w zagadkę Morza Sargassowego, w Atlantydę, podziemne cywilizacje i w japońskich szpiegów z sąsiedztwa. Ma zapisaną dokładną datę zagłady świata, będącą jednocześnie terminem powtórnego przyjścia - właściwie przylotu - na ziemię Jezusa, przybysza z gwiazd. Jak nazywać Jacka: dziecinnym naiwniakiem czy wręcz oszołomem, świrem? I kto może go tak nazywać, skoro otaczają go ludzie tylko na pozór lepiej poskładani?"z przedmowy Rafała Nawrockiego"Twórczość zbyt zwariowana, by ją zaakceptować, lecz zbyt niepokojąca, aby zapomnieć""Washngton Post"

Cena 33,15 zł. Książka w kategorii Fantastyka.

Przy tym niezbyt dobrze radzi sobie w życiu - zwykle nie ... Sprawdź niskie ceny i kup Wyznania łgarza w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! „Wyznania łgarza" przybliżają ponadto tło społeczne z okresu powstania niniejszej powieści. Drobnomieszczański blichtr amerykańskiego wieku niewinności, nie wolny od znamion moralnej dwuznaczności, to zresztą jeden ze stałych elementów stylistyki Dicka na ówczesnym etapie jego twórczości. „Wyznania łgarza" to jedyna powieść głównonurtowa autorstwa Philipa K.

POWIĄZANE KSIĄŻKI