Valis

Valis - Philip K. Dick | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Philip K. Dick
WYMIAR
6,62 MB
NAZWA PLIKU
Valis.pdf
ISBN
6655048454627

OPIS

Dzieło największego geniusza w dziedzinie science fiction czy szaleńca?"Valis to najbardziej autobiograficzna z powieści Dicka... relacjonuje niezwykłe zdarzenie, które stało się jego udziałem w marcu 1974 roku, kiedy to trafił go w głowę różowy promień, powodując zmiany w jego świadomości, podobno poszerzając wiedzę, a nawet zmieniając upodobania smakowe. Do końca życia Dick zastanawiał się, co to było... Próbował różnych kluczy, od ortodoksyjnego judaizmu do gnostycyzmu esseńczyków... Nie zrozumieli tej hipotetyczności niektórzy polscy czytelnicy, którzy uznali tę powieść za wykład gnozy, a tłumacza za lokalnego proroka świętego Dicka".(z przedmowy Lecha Jęczmyka)

psychiatric evaluation…after having experienced strange. visions in March 1974. Videos you watch may be added to the TV's watch history and influence TV recommendations.

Zalecana dawka dla jednorazowego zastosowania: 2,0 - 2,5 kg/ha. Valis ... zŁo Valais (niem.

POWIĄZANE KSIĄŻKI