Turcja

Turcja - Witold Korsak | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Witold Korsak
WYMIAR
10,88 MB
NAZWA PLIKU
Turcja.pdf
ISBN
2816088455858

OPIS

Poznawanie Turcji to magiczna podróż po świecie barwnych bazarów, strzelistych minaretów, średniowiecznych karawanserajów i medres, a także po egzotycznej anatolijskiej kuchni. Obok tureckich zabytków architektury są tu pozostałości wspaniałych budowli z czasów antycznej Grecji i Rzymu, średniowiecznej Armenii oraz Bizancjum. Turcja przyciąga także miłośników przyrody, którzy podziwiają wapienne tarasy Pamukkale czy niesamowite formacje skalne Kapadocji. Wybrzeże Morza Egejskiego i Śródziemnego to również raj dla amatorów słońca, piaszczystych plaż i morskich kąpieli.Przewodnik Turcja jest tak barwny jak wakacje. Proponuje, podpowiada, radzi, wyciąga z opresji i nie pozwala się nudzić. Jest lekki, wygodny i elegancki. Znajdziesz w nim czytelne informacje, ciekawostki, mapy i mnóstwo zdjęć. Te wakacje zapamiętasz na długo!

Polecamy Wczasy nad morzem Wypoczynek w górach Wakacje na Mazurach. Turcja jako ogromny kraj, dwa i pół raza większy od Polski, o wielowiekowej tradycji, leżący na pograniczu Azji i Europy, widoczny jest w kolorycie i różnorodności regionów. Od północy jest to Region Morza Marmara ze Stambułem, dalej malowniczy, górzysty, pokryty polami herbaty Region Morza Czarnego. Turcja ma do zaoferowania wiele różnorodnych atrakcji na wakacje.

Infolinia 801 066 777 ; Dla tel ... Turcja - Wycieczki fakultatywne z polskim biurem podróży. Biuro podróży Metin Tour to lokalne biuro podróży w Turcji, Alanyi prowadzone przez Polaków i dla Polaków!Zapraszamy na wycieczki fakultatywne w Turcji Egejskiej i na Riwierze Tureckiej z popularnych kurortów: Alanya, Side, Bodrum, Marmaris, Fethiye, Belek, Antalya, Kemer, Kusadasi, Didim. 📈 Lira turecka - sprawdź aktualny kurs NBP na Bankier.pl.

POWIĄZANE KSIĄŻKI