Stukostrachy

Stukostrachy - Stephen King | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Stephen King
WYMIAR
3,76 MB
NAZWA PLIKU
Stukostrachy.pdf
ISBN
8463077518055

OPIS

Haven, idylliczne miasteczko w stanie Maine, przeobraża się w niebezpieczną pułapkę dla każdego nowego przybysza. Diabelską przemianę wywołuje na pozór błahe wydarzenie - Bobbi Anderson potyka się w lesie o dziwny metalowy przedmiot i bezskutecznie stara się go wykopać. Wkrótce tajemnicza rzecz, zagrzebana w ziemi od tysiącleci, zaczyna się rozrastać i zmieniać kształty, upodabniając się do ruin starożytnej budowli. Bobbi i jej partner popadają w dziwne uzależnienie od tego wykopaliska, a wszyscy mieszkańcy Haven zostają obdarzeni mocą nieznaną zwykłym śmiertelnikom...Powieść doskonale łączy elementy fantastyki i grozy. Oprócz sporej dawki horroru, humoru i napięcia, czytelnicy znajdą w niej znakomite obrazki obyczajowe z życia amerykańskiej prowincji.

Teraz przynajmniej wiem jak nie pisać swoich przyszłych książek. Dzięki ci za to! Po pierwsze: tematyka.

Rok wydania: 2012 Wydawnictwo: Prószyński i S-ka Stan: Używana Rodzaj okładki: Miękka Wymiar: 16x26cm Ilość stron: 826 Waga: 0.422 kg EAN: 9788378393580 TIN: T00570528. Uwagi: Brzegi stron zakurzone, Oprawa lekko ... Stukostrachy (PDF) Opis .

POWIĄZANE KSIĄŻKI