Spalone

Spalone - Jane Casey | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jane Casey
WYMIAR
4,40 MB
NAZWA PLIKU
Spalone.pdf
ISBN
7528467070072

OPIS

Cztery ofiary. Seryjny zabójca szykujący kolejną zbrodnię. Jak jej zapobiec, gdy wszystkie dowody strawił ogień?Mieszkańcy Londynu żyją w lęku przed Palaczem, seryjnym zabójcą, który po zakatowaniu swych ofiar pali ich ciała w odludnych zakątkach miasta. Zamordował w ten sposób cztery młode kobiety, a teraz znaleziono ciało piątej. Detektyw Maeve Kerrigan należy do zespołu prowadzącego śledztwo. Jest ambitna, lecz w świecie zdominowanym przez mężczyzn musi się starać podwójnie. Ostatnia z zabitych kobiet, Rebecca Haworth, wiodła przyjemne, dostatnie życie, dopóki nie popadła w rujnujące uzależnienie od narkotyków. Czy i ta dziewczyna stała się ofiarą słynnego Palacza?„Spalone” to kolejna po „Zaginionych” część znakomitej serii kryminalnej. Przenikliwy, wielopłaszczyznowy thriller pełen zaskakujących zwrotów akcji. Na długo pozostaje w pamięci.Lee Child

Zdecydowanie zasługiwało na wpisanie na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Jak wiecie, było z drewna i spłonęło.

Nadal jednak możesz pozbyć się naddatku w krótkim czasie. Historia. Klub został założony w 1907 roku jako Società Polisportiva Ars et Labor (S.P.A.L.).W latach 1951-1968 przez 16 sezonów na 17 możliwych występował w rozgrywkach Serie A.Największe sukcesy w tym okresie to zajęcie 7.

POWIĄZANE KSIĄŻKI