Nędza korupcji

Nędza korupcji - Anna Lewicka-Strzałecka | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Lewicka-Strzałecka
WYMIAR
3,56 MB
NAZWA PLIKU
Nędza korupcji.pdf
ISBN
2304359828653

OPIS

Autorka porządkuje pojęcia i twierdzenia o korupcji opierając się na polskich i światowych badaniach prowadzonych w ciągu ostatnich kilkunastu lat oraz wiedzy i doświadczeniach gromadzonych kumulatywnie od najdawniejszych czasów. Korupcja okazuje się złożonym, występującym w wielu formach zjawiskiem, które nie powinno być redukowane do przekupstwa.W książce zwrócono uwagę na rozmaite rodzaje korupcji, pokazano jej przyczyny i skutki oraz możliwe sposoby przeciwdziałania tej patologii.– Największe afery korupcyjne– Co jest łapówką?– Czy istnieje pozytywny wymiar korupcji?

Chodzi o podejście etyczne i prawne. Z tym pierwszym związana jest walka z demoralizacją władczy publicznej, jak również demoralizacją społeczeństwa (w kontekście szacunku do własnego państwa). 📚 Poznaj "Nędza korupcji" autorstwa Anna Lewicka-Strzałecka.

Korupcja okazuje się złożonym, występującym w wielu formach zjawiskiem, które nie powinno być redukowane do przekupstwa. Informacje o NĘDZA KORUPCJI, ANNA LEWICKA-STRZAŁECKA - 6690226485 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2017-01-22 - cena 14,99 zł Autorka porządkuje pojęcia i twierdzenia o korupcji opierając się na polskich i światowych badaniach prowadzonych w ciągu ostatnich kilkunastu lat oraz wiedzy i Książka Nędza korupcji - Anna Lewicka-Strzałecka Autorka porządkuje pojęcia i twierdzenia o korupcji opierając się na polskich i światowych badaniach prowadzonych w ciągu ostatnich kilkunastu lat oraz wiedzy i doświadczeniach gromadzonych...

POWIĄZANE KSIĄŻKI