Mroźnym świtem apokalipsy

Mroźnym świtem apokalipsy - Andrzej Rekiel | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Andrzej Rekiel
WYMIAR
9,49 MB
NAZWA PLIKU
Mroźnym świtem apokalipsy.pdf
ISBN
7427695984780

OPIS

Premier rządu jednego z demokratycznych państw prawa, kierowany pychą i żądzą kariery oraz sławy, wyraża zgodę na najbardziej tajną i skomplikowaną operację w historii służb specjalnych. Za jej wykonanie i przeprowadzenie odpowiada jeden z oficerów Urzędu Policji i Państwowych Tajemnic.Na całym świecie dochodzi do dramatycznych wydarzeń. Wszystko wskazuje na to, że ma miejsce zapowiadana apokalipsa.Czy uda się powstrzymać zagładę?

Na całym świecie dochodzi do dramatycznych wydarzeń. Wszystko wskazuje na to, że ma ... Książka Andrzeja Rekiela pod tytułem „Mroźnym świtem apokalipsy"to tak zwany „political fiction", z którym po raz pierwszy miałam do czynienia.

Każdy posiada wolność słowa, wyznania, prawo do wyborów i kierowania własnym życiem. Jednak naiwni obywatele nie wiedzą, że ich życie jest ściśle i ... Mroźnym świtem Apokalipsy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI